GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 5315457
nr 531 5457
Vas
Rörstrand, Carl Harry Carl-Harry Stålhane (1920-1990), höjd: 36 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
måndag 30 juni 2008
kl 16:23:49
Rörstrand